Je bent momenteel nog niet ingelogd.
Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.
Tijdelijke aanbieding - Velours - de ideale carnavalsstof - Tijdelijk slechts 2,99!
Product toegevoegd aan jouw offerte. Ga naar de offerte pagina om jouw offerte aan te vragen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.
Seralon naaigaren 0037 – lichte lila tint. Sterk, soepel en veelzijdig garen van Amann Mettler. Perfect voor diverse stoffen en naaiprojecten.
Productnummer: 2002-0037
Staat: nieuw
EAN: 4012500038113
Op zoek naar een veelzijdig en betrouwbaar naaigaren in een zachte, lichte lila kleur? Seralon naaigaren 0037 van Amann Mettler is de perfecte keuze voor al jouw naaiprojecten. Dit hoogwaardige garen combineert sterkte en elasticiteit, waardoor het ideaal is voor zowel fijne als stevige stoffen.
De kleur 0037 van Seralon is een subtiele, lichte lila tint met een frisse uitstraling. Deze tint past prachtig bij pastelstoffen en voegt een zachte touch toe aan jouw creaties. Of je nu kleding, accessoires of woondecoratie naait, dit garen zorgt voor een mooie, egale afwerking.
Bij Stoffenland bieden we een ruim assortiment aan Seralon naaigaren in diverse kleuren. Bestel vandaag nog jouw favoriete tint en profiteer van onze snelle levering en scherpe prijzen.
Bestel nu Seralon 0037 en ervaar zelf de kwaliteit van Amann Mettler!
Bekijk hieronder alle reviews van onze klanten
Bel of app Rob via op (+31)06-34562478
Meld je nu aan en blijf op de hoogte van de mooiste stoffen leukste acties
Een account maken is heel gemakkelijk.
Vul hieronder je gewenste naam in.
Geef je nieuwe verlanglijst hieronder een naam.