Je bent momenteel nog niet ingelogd.
Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.
Tijdelijke aanbieding - Velours - de ideale carnavalsstof - Tijdelijk slechts 2,99!
Product toegevoegd aan jouw offerte. Ga naar de offerte pagina om jouw offerte aan te vragen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.
Seralon naaigaren 1183 van Amann Mettler in warme bruintint. Sterk, soepel en perfect voor alle stoffen. Bestel nu bij Stoffenland!
Productnummer: 2002-1183
Staat: nieuw
EAN: 4012500528041
Op zoek naar hoogwaardig naaigaren in een warme bruintint? Seralon naaigaren 1183 van Amann Mettler is de perfecte keuze voor elk naaiproject. Dit garen staat bekend om zijn uitstekende kwaliteit, sterkte en kleurvastheid. Of je nu kleding naait, accessoires maakt of decoratieve stiksels toevoegt, dit universele naaigaren zorgt voor een prachtig resultaat.
Seralon naaigaren 1183 heeft een prachtige warme bruintint, die perfect past bij aardetinten en neutrale kleuren. Deze kleur is ideaal voor het naaien van natuurlijke stoffen zoals katoen en linnen, maar ook voor het herstellen of afwerken van kledingstukken in bruintinten. De diepe, warme kleur geeft elk project een professionele en stijlvolle uitstraling.
Bij Stoffenland bestel je Seralon naaigaren 1183 snel en eenvoudig online. Wij leveren uit eigen voorraad, zodat je snel aan de slag kunt met jouw naaiproject. Profiteer van onze scherpe prijzen en snelle verzending!
Bekijk hieronder alle reviews van onze klanten
Bel of app Rob via op (+31)06-34562478
Meld je nu aan en blijf op de hoogte van de mooiste stoffen leukste acties
Een account maken is heel gemakkelijk.
Vul hieronder je gewenste naam in.
Geef je nieuwe verlanglijst hieronder een naam.