Je bent momenteel nog niet ingelogd.
Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.
Product toegevoegd aan jouw offerte. Ga naar de offerte pagina om jouw offerte aan te vragen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.
Polo stof in oker geel met stretch. Kenmerkende piqué structuur, soepel en ideaal voor shirts, jurken en kinderkleding. Comfort & stijl in één.
Productnummer: 1001076
Staat: nieuw
Deze prachtige oker gele polo stof is een echte blikvanger in je stoffenverzameling. De stof heeft de kenmerkende piqué structuur die we kennen van klassieke poloshirts, gecombineerd met een comfortabele stretch dankzij de 3% elasthaan.
De stof bestaat voor 97% uit polyester, waardoor hij vormvast, kreukvrij en duurzaam is. Dankzij de rekbare kwaliteit is deze tricot piqué perfect voor het naaien van t-shirts, polojurken, kinderkleding of sportieve tops.
Deze stof is bijzonder geliefd onder hobbynaaisters die houden van comfortabel en stijlvol naaien. De okergele kleur zorgt voor een warme, trendy uitstraling die prachtig combineert met aardetinten, jeans en zwart.
Als betrouwbare stoffenwinkel bieden wij kwaliteitsstoffen voor een scherpe prijs. Bestel je voor 15:00 uur, dan wordt je bestelling nog dezelfde werkdag verzonden!
Bekijk hieronder alle reviews van onze klanten
Bel of app Rob via op (+31)06-34562478
Meld je nu aan en blijf op de hoogte van de mooiste stoffen leukste acties
Een account maken is heel gemakkelijk.
Vul hieronder je gewenste naam in.
Geef je nieuwe verlanglijst hieronder een naam.