Je bent momenteel nog niet ingelogd.
Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.
Tijdelijke aanbieding - Velours - de ideale carnavalsstof - Tijdelijk slechts 2,99!
Product toegevoegd aan jouw offerte. Ga naar de offerte pagina om jouw offerte aan te vragen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.
Seralon naaigaren 0629 van Amann Mettler – sterk, soepel en kleurvast in een warme rode tint. Perfect voor alle stoffen en naaiprojecten!
Productnummer: 2002-0629
Staat: nieuw
EAN: 4012500037215
Op zoek naar hoogwaardig naaigaren in een prachtige rode tint? Het Seralon naaigaren 0629 van Amann Mettler is een veelzijdige, sterke en kleurvaste keuze voor al jouw naaiprojecten. Deze warme rode kleur geeft jouw creaties een stijlvolle en tijdloze uitstraling. Geschikt voor zowel handmatig als machinaal naaien!
De kleur 0629 is een diepe, warme rode tint met een subtiele, elegante uitstraling. Deze kleur voegt een vleugje passie en luxe toe aan je naaiprojecten. Perfect voor kleding, accessoires en interieurdecoraties waar een rijke rode kleur gewenst is.
Of je nu een jurk naait, een tas repareert of woondecoratie maakt, Seralon naaigaren 0629 biedt de betrouwbaarheid en kwaliteit die je nodig hebt. Dankzij de sterke polyestervezels blijft je stiksel stevig en duurzaam, terwijl de soepelheid zorgt voor een moeiteloze verwerking.
Wil jij dit prachtige rode naaigaren toevoegen aan jouw collectie? Bestel Seralon naaigaren 0629 vandaag nog bij Stoffenland.com en profiteer van snelle verzending en uitstekende service.
Bekijk hieronder alle reviews van onze klanten
Bel of app Rob via op (+31)06-34562478
Meld je nu aan en blijf op de hoogte van de mooiste stoffen leukste acties
Een account maken is heel gemakkelijk.
Vul hieronder je gewenste naam in.
Geef je nieuwe verlanglijst hieronder een naam.